Kontaktai

Allauto 

"Stiklangos" autoservisas

 Pelesos g. 1, Vilnius 
 El. p.: info@allauto.lt

 Tel.: +370 609 14 332

 
 
Darbo laikas Pirmadienis - penktadienis
 8:00 - 18 val. 
Šeštadienis
9 - 14 val.

Amortizatorių keitimas

Amortizatorius

Viena pagrindinių amortizatorių užduočių – palaikyti gerą automobilio sukibimą su kelio danga, taip, kad būtų įmanoma atitinkamai perduoti jėgas veikiančiais automobilio sukibimą su danga (t.y. greitėjimas, stabdymas, judėjimo krypties keitimas). Automobilio ratams praradus sukibimą su kelio danga, didelė tikimybė, jog prarasite automobilio kontrolę – dėl šių priežasčių amortizatoriai yra vieni iš svarbesnių automobilio saugumo elementų.

temp

Ilgas naudojimo laikotarpis, naudojimas nepalankiomis eismo sąlygomis, dulkės, korozija dėl druskos ir vandens turi įtakos amortizatorių tarnavimo laikui ir stabilumui. Priklausomai nuo vairavimo sąlygų, amortizatoriai nustoja tiksliai funkcionuoti maždaug po 60–80 tūkst. kilometrų  ridos. Vokiečių universiteto IVU (Kelių eismo ir aplinkos universitetas) atliktais tyrimais išsiaiškinta, kad 14,5% transporto priemonių, nuvažiavusių virš 100 tūkst. kilometrų ridos arba esančių daugiau nei 5 metų senumo, turi blogai veikiančius amortizatorius.

Blogai veikiantys amortizatoriai, važiuojant 80km/h greičiu, pailgina stabdymą iki 2–3 metrų, palyginti su automobiliu, turinčiu gerai veikiančius amortizatorius. Amortizatorių susidėvėjimas ir senumas taip pat turi įtakos vairavimo stabilumui posūkyje. Atlikus testus su automobiliais, turinčiais tik perpus gerai veikiančius amortizatorius, pastebėta, kad galinis ratas greičiau praranda kontaktą su kelio paviršiumi  staigiuose posūkiuose arba ant nelygaus kelio.

Akcijos
Partneriai
 
 
#